Tisková zpráva: Alergie online – vzdělávací program

Biologie |

Pro lékaře, farmaceuty, studenty a odborné pracovníky z oblasti zdravotnictví, kteří si hodlají prohloubit své znalosti a vědomosti, včetně získání nových poznatků z oblasti léčby alergických onemocnění byly vytvořeny internetové strá ...
Pro lékaře, farmaceuty, studenty a odborné pracovníky z oblasti zdravotnictví, kteří si hodlají prohloubit své znalosti a vědomosti, včetně získání nových poznatků z oblasti léčby alergických onemocnění byly vytvořeny internetové stránky http://www.alergie-online.cz, které jsou koncipovány právě jako informační zdroj pro postgraduální vzdělávání lékařů v tomto oboru.

Kromě základních informací o alergenech, jednotlivých alergických onemocněních, způsobech léčby a nejnovějších léčebných prostředcích zde zájemci najdou i aktuální odborné články a zprávy o celosvětových vědeckých výzkumech v tomto oboru. Zajisté vítaným prvkem bude pro mnohé možnost aktivně připojit k dané problematice vlastní názor, ať již formou diskuse či ankety.
Jak již bylo uvedeno, stránky http://www.alergie-online.cz jsou určeny odbornému publiku, čemuž odpovídá i skutečnost, že obsah těchto stránek je vytvářen převážně lékaři samotnými. S tím korespondují i odkazy na patřičnou lékařskou literaturu, další webové stránky věnované alergiím a dostatečný prostor je věnován i odborné diskusi, včetně kausistiky. Samozřejmě nechybí ani aktuální pylové zpravodajství a pylový kalendář.
Zároveň s těmito stránkami byly vytvořeny i stránky www.alergici.cz, určené pro laickou veřejnost. Hlavním úkolem těchto stránek je přístupnou a dobře srozumitelnou formou informovat o alergiích a rizicích s nimi spojených všechny ty, kteří s tímto onemocněním přišli nebo mohou přijít do styku.

Bližší informace:
ALERGIE – ONLINE
Tel: 02/22512649
Email: info@alergici.cz
Související články
Komentáře

Napsat vlastní komentář

Pro přidání příspěvku do diskuze se prosím přihlašte v pravém horním rohu, nebo se prosím nejprve registrujte.