Deset disků pro Karlovu univerzitu

Technologie |

Již 1 milion pevných disků prodala společnost Western Digital Corporation v České republice a na Slovensku. "Na oslavu" této události se firma rozhodla darovat více než 100 milionů kB paměťové kapacity pražské Karlově univerzitě k 650 ...
Již 1 milion pevných disků prodala společnost Western Digital Corporation v České republice a na Slovensku. "Na oslavu" této události se firma rozhodla darovat více než 100 milionů kB paměťové kapacity pražské Karlově univerzitě k 650. výročí jejího založení.
Dar univerzitě, 10 pevných disků WD Caviar EIDE s kapacitou 10,1 GB by pojal více než 50 000, což je například celá čtvrtina knihovny Matematicko-fyzikální fakulty UK.
"Western Digital je jedním z největších světových dodavatelů pevných disků," uvedl Berndt Robatzek, generální manažer Western Digital pro Evropu. "Jsme poctěni možností předat dar této starobylé instituci, která přispívá k principům kvality a neustálého zlepšování již šest a půl století." Prorektor Univerzity Karlovy Ivan Wilhelm poděkoval jménem univerzity za tento dar a velice ocenil dosavadní spolupráci se společností Western Digital.
Slavnostní předání pevných disků zástupcům Karlovy univerzity proběhne v říjnu na veletrhu Invex 98 v Brně za osobní účasti Chucka Haggertyho, prezidenta, předsedy představenstva a výkonného ředitele Western Digital.
"To, že jsme dokázali prodat celý milion pevných disků, není jen úspěch dobře zavedené značky Western Digital. Musíme také poděkovat našim distributorům, kteří jsou skutečnými partnery na trhu. Jejich usilovná práce je důležitou součástí našeho úspěchu na tomto trhu a jejich práce si vysoce ceníme," řekl Nigel Edwards, obchodní manažer společnosti Western Digital v Praze.
Související články
Komentáře

Napsat vlastní komentář

Pro přidání příspěvku do diskuze se prosím přihlašte v pravém horním rohu, nebo se prosím nejprve registrujte.