Přednášky z Týdne vědy a techniky jsou v archivu na internetu

Ostatní |

***tisková zpráva společnosti Cesnet Sdružení vysokých škol a Akademie věd České republiky CESNET se stalo jedním ze spolupořadatelů osmého ročníku Týdne vědy a techniky, který probíhá ve dnech 3. až 9. listopadu po celé České republice. Vybrané přednášky jsou přenášeny on-line do Internetu prostřednictvím národní sítě pro vědu a výzkum CESNET2, kterou sdružení buduje a rozvíjí. On-line přenosy přednášek z několika míst […]
***tisková zpráva společnosti Cesnet

Sdružení vysokých škol a Akademie věd České republiky CESNET se stalo jedním ze spolupořadatelů osmého ročníku Týdne vědy a techniky, který probíhá ve dnech 3. až 9. listopadu po celé České republice. Vybrané přednášky jsou přenášeny on-line do Internetu prostřednictvím národní sítě pro vědu a výzkum CESNET2, kterou sdružení buduje a rozvíjí. On-line přenosy přednášek z několika míst v Praze je možné sledovat na adrese http://prenosy.cesnet.cz/. Videoarchiv přednášek Týdne vědy a techniky bude k dispozici na adrese: http://videoserver.cesnet.cz/videoarchiv.php.
Osmý ročník Týdne vědy a techniky pořádá Akademie věd České republiky. Zájemci mohou nahlédnout do nejrůznějších laboratoří a knihoven. Badatelé z výzkumných pracovišť Akademie věd ČR připravili širokou nabídku exkurzí, ve kterých představují své výzkumné projekty, předvádějí nejmodernější vědecké přístroje a experimenty a přibližují nejnovější trendy v oblasti vědy. Pro zájemce je připravena i možnost individuálních konzultací. Podrobnosti o akci jsou dostupné na adrese http://www.tydenvedy.cz/.
Související články
Komentáře

Napsat vlastní komentář

Pro přidání příspěvku do diskuze se prosím přihlašte v pravém horním rohu, nebo se prosím nejprve registrujte.