Profesionální 3D tiskárna DeeRed pro produkty o velkém objemu

Aktuality |

Nejnovější tiskárna DeeRed se představí v Paříži na přehlídce 3D Printshow
tisková zpráva společnosti be3D

be3D, součást společnosti Y Soft Corporation, která revolučním způsobem mění trh se vstupní a střední třídou 3D tiskáren oznámila novou verzi DeeRed, profesionální, velkoobjemové 3D tiskárny pro prototypování a konečnou produkci.
Nejnovější verze DeeRed bude poprvé představena veřejnosti na přehlídce 3D Printshow v Paříží 16. a 17. října.
DeeRed disponuje největším tiskovým objemem ve své cenové kategorii, tj. 400 x 600 x 800 mm, což představuje navýšení o 50% oproti původní verzi DeeRed. Designéři a výrobci nyní mohou vytvářet své výtisky najednou, bez nutnosti postupného sestavování z několika menších součástí.
“U DeeRed jsme se zaměřili na zjednodušení 3D tisku, aby se naši zákazníci mohli soustředit na svůj tvůrčí proces, design, a inovace,” řekl David Miklas, CEO be3D. “Možnost vytvářet velkoobjemové objekty ve vysoké kvalitě a za dostupnou cenu je klíčový prvek dnešního vysokoobrátkového trhu.”
DeeRed, 3D tiskárna pracující s technologií Fused Filament Fabrication (FFF), je vybavena dvěma extrudery, které umožňují tisk dvěma materiály nebo dvěma barvami. Kromě výrazného zvětšení tiskového objemu a zmenšení celkové velikosti tiskárny disponuje nejnovější verze DeeRed mnoha vylepšeními.
Prvky zvyšující kvalitu tisku a usnadnění přípravy:
Vyjmutelná tisková podložka – jednoduchý přístup k přípravě tisku a vyjmutí výtisku
Nová vyhřívaná podložka umožňující tisk s pokročilými materiály, jako např. ABS nebo HIPS
Rozšířená nabídka tiskových profilů – předem připravené nastavení optimalizovaných parametrů v softwaru DeeControl; DeeControl je proprietární software společnosti be3D, který převádí soubory s digitálními modely do 3D tisknutelné podoby; DeeControl je dodávám společně s DeeRed

Nové bezpečnostní a ergonomické prvky:
Nový 7palcový dotykový displej – zahájení, pozastavení a obnovení 3D tisku pomocí intuitivního ovládání dotykové obrazovky
Webová kamera – umožňuje vzdálenou kontrolu průběhu tisku
Síťové připojení – přenos tiskových úloh do tiskárny z jakéhokoliv počítače připojeného do sítě
Magnetické zámky dveří a možnost uzamčení tiskárny – Zabraňuje nežádoucímu otevírání dveří, které automaticky pozastavuje tisk, a zabezpečuje tiskovou úlohu do jejího dokončení a vyzvednutí jejím majitelem

DeeRed představuje ideální řešení velkého množství profesionálního použití od rychlého prototypování a designu, přes tvorbu architektonických modelů, customizovanou produkci pro marketing, výrobu konečných výrobků, až po pokročilou výrobu.
Cena a dostupnost
DeeRed se poprvé veřejnosti představí 16. října na pařížské 3D Printshow v Carrousel du Louvre, stánek IN-2. Prodejní cena začíná na €25,000 (přibližně 650,000 Kč) a tiskárna bude k dostání v prodejní síti během první ho kvartálu roku 2016.
Související články
Komentáře

Napsat vlastní komentář

Pro přidání příspěvku do diskuze se prosím přihlašte v pravém horním rohu, nebo se prosím nejprve registrujte.