On-line poker s webovými kamerami

Aktuality |

***tisková zpráva společnosti Tom Horn Enterprise Česko-slovenská softwarová společnost Tom Horn Enterprise, a.s., Diamond Bay Ltd., kostarická společnost specializující se inovativní projekty z oblasti online gaming pro hráče z celého světa a Celebrity Poker, s.r.o., reklamní, marketingová a komunikační společnost realizuje formou fullservisu projekty ze světa pokeru jako turnaj Celebrity Poker Tour, oznamují spuštění projektu: […]
***tisková zpráva společnosti Tom Horn Enterprise

Česko-slovenská softwarová společnost Tom Horn Enterprise, a.s., Diamond Bay Ltd., kostarická společnost specializující se inovativní projekty z oblasti online gaming pro hráče z celého světa a Celebrity Poker, s.r.o., reklamní, marketingová a komunikační společnost realizuje formou fullservisu projekty ze světa pokeru jako turnaj Celebrity Poker Tour, oznamují spuštění projektu: První online pokerová herna na světě s integrovanými webovými kamerami – FacePokerLive.com

FacePokerLive.com je jediná pokerová herna, která do světa internet navrací základní hodnoty Pokeru, jak jej známe po generace. Emoce ve hře, vyváženost mezi náhodou, zkušeností, psychologií a riskováni. Pokerová tvář, tzn. poker-face a možnost číst protivníka jen podle toho jak se chová a co mu vyzařuje z očí. Až do dnes byl poker na internet pouze o čisté statistice a analýze čísel.

FacePokerLive.com přináší zpět další rozměry hry. Kromě klasické ring game je možné hrát sin’n’go turnaje o věcné ceny a turnaje o body, započítávající se do Celebrity Poker Tour, jediného Česko-slovenského turnaje s garancí 4 000 000 Kč. Nemáte po ruce webkameru? Nevadí, Použití webových kamer u většiny her není povinné. Kromě jiného, FacePokerLive.com umožňuje hrát řadu turnajů zcela zdarma o věcné ceny sponzorů. Každý týden tak kdokoliv může vyhrát od permanentky do fitness centra, přes sportovní oblečení po láhev značkového vína.

Face Poker software je systém založený na webových technologiích, díky užití Adobe Flash i plně multiplatformní. Nezáleží na tom, zda mate PC, Max nebo Linux, ani zda můžete instalovat na vašem počítači software. Pokud máte webový prohlížeč podporující Flash můžete na FacePokerLive.com kdykoliv hrát.

Technologie Tom Horn Enterprise Face Poker, který byl prvně představen na mezinárodních gamingových výstavách EIG Kodaň a ICEi Londýn, je z technologického hlediska komplexní řešení pro online poker business rozšířené o možnost užívat webové kamery. Hráči se vidí a slyší, případně mohou využít i textový chat modul. FacePoker také dává hráčům jasnou odpověd na spekulace, zda hrají proti skutečným protihráčům a nebo například robotům a přináší emoce které byly doposud online variantě hry odepřeny. Co vice technologie Face Poker umožňuje integraci do systému jako je online casino nebo stávající online poker systémy, případně zapojení live dealera. “Jsem velmi rád, že naše technologie, kterou jsme vice než dva roky vyvíjeli, konečně dorazila k těm, kterým je určena: k hráčům co mají rádi skutečný poker,” říká Jan Horyna, obchodní ředitel THE.

 Komentáře

Napsat vlastní komentář

Pro přidání příspěvku do diskuze se prosím přihlašte v pravém horním rohu, nebo se prosím nejprve registrujte.